20.06.2008 - Wakacje!

Żegnaj szkoło, lato czeka! Kolejna klasa VI opuściła szkolne mury, aby kontynuować naukę w gimnazjum. Życzymy im powodzenia w nowej szkole. Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy udanych wakacji.

Czerwiec 2008 - Brawo Patryk!

Patryk Marszałek uczeń klasy 0 został laureatem konkursu plastycznego "Podkarpackie dzieci piją mleko". Sposród 500 zgłoszonych rysunków, praca Patryka zajęła II miejsce! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

1.06.2008 - Dzień Dziecka

Na boisku sportowym obok szkoły odbyło się spotkanie rodzinne z okazji Dnia Matki, Ojca i Dziecka. Uczniowie spędzili słoneczne niedzielne popołudnie wspólnie z rodziną i wychowawcami. Występy artystyczne, gry, zabawy, oraz piękna słoneczna pogoda sprawiły, że ta niedziela była udana.

17.05.2008 - Widowisko plenerowe ku czci Maryji

Siódmy raz w piękny majowy wieczór popłynęły pieśni i wiersze przygotowane przez uczniów i absolwentów naszej szkoły ku czci Matki Bożej i Jej Syna. Tegoroczne widowisko słowno-muzyczne "Prowadź do Jezusa" uświetnił koncert orkiestry dętej OSP Dynów pod dyrekcją Tadeusza Podulka.

24.01.2008 - Dzień Babci i Dziadka

Gościliśmy w naszej szkole liczne grono Babć i Dziadków z okazji Ich Święta.
Honorowi goście ze wzruszeniem podziwiali występy swoich wnucząt, którzy przygotowali z tej okazji wiązankę wierszy, piosenek i tańców. Nie zabrakło też prezentów oraz poczęstunku.

14 - 27.01.2008 - Ferie zimowe

Tegoroczne ferie zimowe trwały od 14 do 27 stycznia. W szkole od wtorku do czwartku w godz. 9.00-13.00 prowadzone były dla chętnych uczniów zajęcia sportowe, komputerowe oraz wycieczki terenowe.

12.01.2008 - Zabawa choinkowa

Na zakończenie półrocza odbyła się zabawa choinkowa. Uczniowie bawili się w dwóch grupach - od 9.00 do 14.00 klasy 0 - III, a od 15.00 do 19.00 klasy IV - VI. Zabawa była bardzo udana, o czym świadczyły nieprzerwane tańce na parkiecie.

21.12.2007 - Spotkanie Opłatkowe

Uczniowie, nauczyciele i zaproszeni goście zgromadzili się na uroczystym Spotkaniu Opłatkowym.
W klimat nastroju świątecznego wprowadzili zebranych uczniowie, którzy pięknie odegrali sceny związane z narodzeniem Jezusa.
Po wspólnym przełamaniu się opłatkiem i poczęstunku, nastąpiło wspólne kolędowanie.

29.11.2007 - Andrzejki

W czwartkowy wieczór odbyła się zabawa andrzejkowa, podczas której w przerwach między tańcami uczniowie wróżyli sobie co przyniesie im przyszłość.
Zabawa była bardzo udana.

13.11.2007 - Obchody Dnia Niepodległości

11 listopada 1918 roku to dzień, kiedy po 123 latach niewoli Polska wróciła na mapy świata.
Z okazji 89 rocznicy odzyskania niepodległości uczniowie zaprezentowali część artystyczną, przygotowaną specjalnie na tę okazję.
Recytując patriotyczne wiersze i śpiewając pieśni legionowe, przypomnieli drogę Polaków ku wolności.

........2007 - Pasowanie na uczniów klasy I

Uczniowie klasy pierwszej zostali uroczyście włączeni w poczet uczniów naszej szkoły.
11 uczniów w obecności wychowawcy i rodziców ślubowalo być dobrymi uczniami i godnie reprezentować swoją szkołę.

14.09.2007 - Akcja Sprzątania Świata

Uczniowie naszej szkoły włączyli się w ogólnopolską akcję "Sprzątania Świata". Pod opieką wychowawców udali się w wyznaczone rejony, aby je posprzątać. Wszyscy przystąpili do pracy z dużym zapałem, a efektem było zebranie wielu worków śmieci.

3.09.2007 - Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2007/2008

3 września 2007, uroczyście zainaugurowaliśmy nowy rok szkolny. Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy wielu sukcesów w nauce i pracy.