www.psp2.dynow.pl

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W DYNOWIE Z ODDZIAŁEM PRZEDSZKOLNYM     

 

STRONA GŁÓWNA - AKTUALNOŚCI

UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY

 

KLASA 0

 

Wychowawca:  mgr Renata Pyś

1.      Kacper Domin

2.      Lena Kusińska

3.      Bartłomie Łach

4.      Amelia Piróg

5.      Izabela Siry

6.      Rafał Siry

7.      Leon Sura

8.      Paweł Wszołek

 

KLASA I

 

Wychowawca:  mgr Grażyna Wyskiel

1.      Tomasz Bober

2.      Julia Pantoł

3.      Kacper Sarnicki

4.      Seweryn Toczek

 

KLASA I1

 

Wychowawca:  mgr Grażyna Wyskiel

1.      Celina Sarnicka

2.      Kamil Siry

3.      Karol Siry

4.      Bartłomiej Wandas

5.      Adam Wszołek

 

KLASA 1II

 

Wychowawca:  mgr Agata Wróbel

1.      Karol Borsuk

2.      Emillia Czyżowska

3.      Karolina Karnas

4.      Maja Kusińska

5.      Mateusz Marszałek

6.      Wiktoria Pyś

7.      Zuzanna Słoninka

 

KLASA IV

 

Wychowawca:  mgr Krystyna Wandas

1.      Domonik Hadam

2.      Julian Hadam

3.      Michał Hadam

4.      Radosław Hadam

5.      Damian Marszałek

6.      Jakub Radzik

7.      Julia Sarnicka

8.      Ksawery Toczek

9.      Kinga Wszołek

 

KLASA V

 

Wychowawca:  mgr Krystyna Wandas

1.      Seweryn Bechta

2.      Sylwester Chłopecki

3.      Paweł Cypcar

4.      Zuzanna Hadam

5.      Bartłomiej Knysz

6.      Krystian Łazuka

7.      Gabriela Marszałek

8.      Izabela Sarnicka

9.      Natalia Sochacka

10.    Oliwia Wandas

11.    Wiktoria Wbęk

 

KLASA VI

 

Wychowawca:  mgr Wiesława Marszałek

1.      Adam Bielec

2.      Monika Borsuk

3.      Szymon Bujdasz

4.      Wiktoria Bujdasz

5.      Wiktor Kuś

6.      Dawid Marszałek

7.      Marek Pantoł

8.      Patryk Piróg

9.      Dawid Polewka

10.    Patrycja Pyś

13.    Julia Sarnicka

12.    Kacper Sarnicki

13.    Mateusz Siry

14.    Natalia Siry

15.    Konrad Szuba

16.    Kamil Winiarz

17.    Elżbieta Wszołek

 

KLASA VII

 

Wychowawca:  mgr Ewa Bielec

1.      Miłosz Błotnicki

2.      Andrzej Haryza

3.      Karolina Pantoł

4.      Filip Piątek

5.      Jakub Siry

6.      Bartłomiej Szul

7.      Daniel Tymowicz

 

KLASA VIII

 

Wychowawca:  mgr Ewa Bielec

1.      Michał Bujdasz

2.      Karol Dąbrowski

3.      Sylwester Wandas

4.      Michał Winiarz


 

 

                             ©  SP 2 DYNÓW